top of page

Construction and revitalization of gas stations

As the exclusive importer of dispensers and the operator of our own system, with more than ten years of experience in the field, we are competent to cover the complex delivery of the reconstruction or construction of your corporate CS.

6A.webp

Construction of enterprise ČS from the project to the delivery of technology

We will propose possible concepts for your new gas station and its equipment.
We complete the administrative process for you, if necessary, we will use partner design capacities so that the construction of the ČS is implemented in full compliance with the legislation.


Skladovací nádrže na pohonné hmoty

Navrhneme koncept optimálních skladovacích kapacit PHM a AdBlue s ohledem na legislativní rámce, lokalitu, možnosti a potřeby konkrétního zákazníka.


V součinnosti se zákazníkem vybereme vhodný typ buď plastové nebo ocelové válcové dvouplášťové nadzemní nádrže, popřípadě vhodný koncept podzemní skladovací nádrže.


V případě ztížené možnosti přestavby čerpací stanice, dokážeme stávající jednoplášťovou nádrže vybavit druhým vnitřním ocelovým pláštěm a tuto uvést do provozu jako dvouplášťovou.

2A.jpg
NEOTEC_M6800_Adblue.png


Výdejní technologie

naše společnost je výhradním dovozcem a  servisním partnerem výrobce výdejních technologii NEOTEC. Řecký výrobce společnosti Spyrides SA, jehož historie výroby výdejních stojanů na pohonné hmoty sahá až do roku 1970 a aktuálně dodává své produkty do více než 70 zemí.


Výdejní technologie NEOTEC se vyznačují dlouhou životností, robustní a jednoduchou konstrukcí, pro zákaznickou cenovou politikou náhradních dílů a servisních úkonů.


Díky neustále inovovaným produktům dokážeme zákazníkům nabídnout  stojany pro tankování motorové nafty, benzínu, LPG i AdBlue s certifikací ATEX, MID, TUV NORD v různých provedeních a průtocích od 40 litrů / min. až po 200 litrů / min..


Výdejní stojany NEOTEC jsou plně kompatibilní se všemi řídícími systémy čerpacích stanic prostřednictvím komunikačních protokolů DART a IFSF.


Evidenční systémové řešení

Špičková výdejní zařízení ORWII FALCON jsou srdcem čerpací stanice a díky své škálovatelnosti funkcionalit plně pokryjí potřeby všech skupin zákazníků.

 

Veškerý přenos dat z čerpací stanice je řešen v reálném čase pomocí moderních bezdrátových technologií, které spolu se zabezpečeným cloudovým datovým úložištěm a uživatelskými aplikacemi, zajišťují nejvyšší možnou míru zabezpečení, provozní spolehlivosti a uživatelského komfortu.

 

Klíčovou oblastí je pro nás integrace dat z hospodářství PHM do firemní struktury buď prostřednictvím integrovaných modulů vlastní aplikace ORWII nebo integrací dat do firemních IS a dalších systémů třetích stran skrze strukturované API rozhraní.

1c.webp
IMG_20230612_103515020.webp

We will implement the reconstruction of your corporate ČS


Proč při stavbě a rekonstrukci podnikové čerpací stanice  spolupracovat právě s námi?
 

  • Disponujeme týmem a prostředky, které minimalizují objem subdodávek na našich zakázkách s ochotou podílet se na financování projektu výstavby podnikové ČS.

  • Jako výhradní dovozce, implementační a servisní partner výrobce stojanů NEOTEC, cítíme maximální kompetenci pro dodávku, instalaci a následné servisní úkony výdejních technologií a stojanů.

  • Řídicí systém čerpací stanice a celého hospodářství PHM sami vyvíjíme, provozujeme a neustále rozšiřujeme.
    ORWII je platforma, ekosystém budoucnosti, který tvoří jasnou strukturu nejen nad hospodářstvím PHM, ale i nad dalšími oblastmi a definuje tím kompetence ve společnostech.

  • Naše technologie a aplikace lze napojit na další firemní odvětví např. automatizovat vážení, autorizovat vjezdy, kontrolovat docházku zaměstnanců, aj. a zvýšit tak efektivitu vašeho provozu.

  • Čerpací stanici postavíme na klíč


Stále nemáte jasno? Zanechte nám kontakt, a dovolte, ať Vám naše řešení představíme zblízka.
 
bottom of page